НЕК Укренерго інформує, що у понеділок, 15 червня, в Україні не передбачається запровадження обмежень на споживання електроенергії. Енергосистема працюватиме у звичному режимі протягом усієї доби.
Водночас фахівці радять споживачам раціонально використовувати ресурси. Зокрема, рекомендується перенести користування енергоємними приладами на період з 10:00 до 16:00, коли навантаження на мережу є найменшим.
Дотримання цих рекомендацій допоможе підтримувати стабільну роботу енергетичної системи країни та уникнути перевантажень у вечірні години.