Вранці 25 червня у столиці України виникли проблеми з енергопостачанням. Зокрема, жителі лівого берега Києва зіткнулися з раптовим зникненням електрики у своїх домівках.
За наявними даними, у зазначеному районі було впроваджено екстрені відключення електроенергії. Такі заходи енергетики застосували для стабілізації ситуації в енергосистемі.
Наразі офіційна причина запровадження обмежень не розголошується. Фахівці працюють над відновленням стабільного живлення для споживачів у постраждалих частинах міста.