На лівому березі столиці почали діяти обмеження в енергосистемі. Повідомляється, що в цій частині Києва запроваджено екстрені відключення світла. Ці заходи є вимушеними та спрямовані на підтримання балансу в мережі.
Відповідні заходи впроваджено за розпорядженням оператора системи передачі. Позапланові обмеження торкнулися житлових масивів та інфраструктурних об'єктів на лівобережжі міста.
У зв'язку з екстреним характером ситуації звичні графіки стабілізаційних обмежень наразі не діють. Інформація про відновлення звичайного режиму енергопостачання буде надана додатково.