Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Дональдом Трампом 14 червня. Під час спілкування сторони детально обговорили питання досягнення миру та зусилля, спрямовані на завершення російської агресії проти України. Володимир Зеленський висловив вдячність за всебічну підтримку США, зокрема за надання оборонного озброєння, такого як системи Javelin та Patriot.

Під час розмови український лідер поінформував співрозмовника про поточну ситуацію на полі бою та зміцнення позицій України. Було зазначено, що сторони мають певні ідеї, здатні наблизити мир та захистити життя людей. Володимир Зеленський побажав Дональду Трампу успіхів у його ініціативах щодо припинення бойових дій.

За підсумками розмови було досягнуто домовленості про продовження діалогу під час саміту G7 у Франції. Раніше повідомлялося, що 16 червня лідери візьмуть участь у робочій зустрічі в рамках саміту, проте офіційна двостороння зустріч між президентами на той момент не була запланована.