Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. За підсумками спілкування стало відомо, що лідери держав домовилися провести особисту зустріч під час проведення саміту Групи семи у Європі.
У своєму вечірньому відеозверненні у неділю Володимир Зеленський підтвердив факт домовленості. За його словами, під час майбутніх перемовин сторони обговорять питання захисту України та шляхи досягнення миру.
Питання безпеки та можливості для завершення конфлікту будуть одними з ключових тем під час саміту G7. Очікується, що зустріч відбудеться найближчими днями в межах міжнародного заходу.