Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завершила свою участь у черговому етапі Жіночої серії, що проходив у місті Відень, Австрія. Команда не змогла здобути перемогу у своєму другому поєдинку на турнірі.

Поразка у другому матчі стала вирішальною для подальшого просування українок у змагальній сітці австрійського етапу. Попри зусилля гравчинь, результат зустрічі виявився не на користь української збірної.

Наразі виступи національної команди на цьому етапі Жіночої серії офіційно завершено. Спортсменки залишають турнір після проведених ігор у Відні.