Міністерство внутрішньої безпеки США надало дозвіл національній збірній Ірану з футболу на в'їзд до країни. Команда зможе прибути на територію Сполучених Штатів за два дні до запланованого поєдинку проти збірної Єгипту.

Згідно з встановленими умовами, іранські футболісти зобов'язані покинути країну одразу після завершення матчу, який відбудеться у п'ятницю в місті Сіетл.

Це рішення регулює терміни перебування іранської делегації на американській території та визначає чіткий графік візиту для проведення спортивного заходу.