Стало відомо, що іранська влада заблокувала доступ до сховища урану. Це рішення було ухвалене на тлі тривалого міжнародного тиску щодо ядерної програми країни.

Вивезення запасів урану з території Ірану або їх повне знищення залишається однією з ключових вимог Вашингтона до офіційного Тегерана. Це питання є центральним у переговорах між двома країнами.

Подальші кроки сторін наразі залишаються предметом обговорень, проте ситуація навколо ядерних об'єктів продовжує залишатися напруженою.