Влада Ірану офіційно спростувала інформацію про можливе підписання попередньої угоди про припинення вогню зі Сполученими Штатами Америки. Раніше такі припущення озвучувалися на найвищому рівні.

Зазначається, що домовленість нібито мала бути укладена у неділю, 14 червня. Про таку можливість раніше заявляли президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шариф.

Наразі іранська сторона заперечує реальність цих планів. Жодних додаткових деталей щодо переговорного процесу або подальших кроків у цій ситуації не надається.