Вранці 14 червня Миколаїв став ціллю атаки ворожих ударних безпілотних літальних апаратів. Під ворожим вогнем опинилися об'єкти транспортної та енергетичної інфраструктури міста.

За наявними даними, внаслідок інциденту обійшлося без людських жертв та постраждалих. Наразі профільні служби оцінюють масштаби пошкоджень, завданих інфраструктурним об'єктам.

Про подію поінформував очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. Ситуація в регіоні залишається на контролі відповідних відомств.