На тимчасово окупованих територіях Донецької області спостерігається гостра нестача бензину. Проблеми з постачанням пального стали настільки масштабними, що на дефіцит ресурсів почали скаржитися навіть представники російських окупаційних військ.

Поодинокі автозаправні станції, де пальне все ж з'являється у продажу, миттєво стають об'єктами ажіотажного попиту. Запаси розкуповують за лічені хвилини після надходження, що створює великі черги та додаткові труднощі для логістики в регіоні.

Ситуація залишається напруженою, оскільки стабільного постачання палива наразі не спостерігається. Місцеві жителі та військові змушені шукати пальне в умовах постійного дефіциту, що паралізує пересування на захоплених територіях.