В Ірані зафіксовано хвилю протестних акцій, спричинених чутками про можливе укладення домовленостей зі Сполученими Штатами Америки. Громадяни вийшли на вулиці, щоб висловити своє невдоволення потенційним зближенням між країнами. Учасники масових зібрань відкрито звинувачують чинну владу у зраді національних інтересів. На думку протестувальників, будь-які поступки американській стороні є неприпустимими та суперечать державній політиці. Наразі ситуація в країні залишається напруженою, оскільки демонстранти продовжують висловлювати свій протест проти дій керівництва держави. Офіційних коментарів щодо суті переговорів на цей момент не надходило.