Кабінет міністрів ухвалив розпорядження, згідно з яким місцеві бюджети отримають 6,6 мільярда гривень додаткової дотації. Ці кошти призначені для фінансування підвищених посадових окладів працівників бюджетної сфери.

Фінансова підтримка спрямована на забезпечення виплат для освітян та соціальних працівників. Відповідні зміни до системи оплати праці були запроваджені з 1 січня 2026 року.

Розподіл дотації дозволить органам місцевого самоврядування вчасно та в повному обсязі виконати зобов'язання щодо підвищення заробітних плат для зазначених категорій бюджетників.