Від 24 червня АТ Укрпошта розпочала роботу поштоматів у Вінниці, Хмельницькому, Одесі та Миколаєві. Наразі компанія вже встановила 277 пристроїв із 600 запланованих на першому етапі розгортання мережі. Окрім нових міст, сервіс вже доступний у Києві та області, Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому, а найближчим часом встановлення обладнання розпочнеться у Львові та Івано-Франківську.

Паралельно з розвитком інфраструктури компанія опинилася в центрі регуляторних рішень. Національний банк України застосував до Укрпошти штраф у розмірі 2 544 900 гривень через порушення законодавчих вимог. Також 23 червня регулятор визнав гендиректора компанії Ігоря Смілянського таким, що не відповідає вимогам професійної придатності для керівника надавача платіжних послуг, і зобов'язав відсторонити його від посади протягом п'яти днів.

Ігор Смілянський назвав дії Нацбанку спробою заблокувати створення поштового банку. Він заявив про намір оскаржити це рішення у судовому порядку та звернувся із застереженням до голови НБУ Андрія Пишного.