Під час Міжнародної конференції з відновлення України (URC 2026), що відбулася у Гданську, представники Києва та Варшави провели переговори щодо покращення логістики. Ключовим питанням зустрічі стало врегулювання ситуації з великими чергами на спільному кордоні.
Окрім обговорення прикордонних питань, у межах заходу було підписано понад 30 двосторонніх угод. Загальна сума домовленостей щодо реалізації проєктів з відбудови України перевищує 1,5 млрд євро.
Узгоджені ініціативи спрямовані на прискорення відновлення інфраструктури та оптимізацію транспортного сполучення між країнами. Очікується, що спільна робота над цими проєктами сприятиме стабілізації ситуації на кордоні та посиленню економічної співпраці.