Уряд Угорщини ініціював процес розсекречення документів, що стосуються діяльності інформаторів часів комуністичного режиму. Відповідний законопроєкт був офіційно поданий на розгляд у середу.

Ця ініціатива передбачає відкриття доступу до архівів, які тривалий час залишалися закритими для громадськості. Очікується, що оприлюднення досьє дозволить детальніше вивчити методи роботи спецслужб у той період.

Наразі деталі процедури оприлюднення та обсяг документів, що стануть доступними, уточнюються в межах законодавчого процесу. Влада країни прагне забезпечити прозорість у питанні вивчення історичної спадщини минулих десятиліть.