Після завдання Ізраїлем удару по південному передмістю Бейрута виникла нова хвиля дипломатичної напруги. Спікер парламенту Ірану Мохаммад Багер Галібаф виступив із заявою щодо подальших переговорів із Вашингтоном.

Мохаммад Багер Галібаф наголосив, що в поточних умовах неможливо вести мову про продовження шляху до досягнення будь-яких угод зі Сполученими Штатами Америки.

Водночас президент США Дональд Трамп висловив свою позицію щодо ескалації конфлікту. Він заявив про неприпустимість подальших атак з боку обох сторін протистояння.