Влада Північної Кореї офіційно заявила, що питання денуклеаризації країни є остаточно закритим. Керівництво держави наголосило, що ядерний статус КНДР не підлягає жодному перегляду в майбутньому.
У Пхеньяні вважають наявний ядерний арсенал ключовою гарантією власної безпеки. Цей потенціал розглядається як необхідний засіб самооборони для стримування ворожих сил, що загрожують суверенітету країни.
З огляду на таку позицію, офіційна влада підкреслила, що країна ніколи не відмовиться від своєї ядерної зброї. Будь-які дискусії щодо роззброєння на державному рівні вважаються безповоротно завершеними.