Після тріумфу місцевої команди у фіналі НБА тисячі вболівальників вийшли на вулиці Нью-Йорка для святкування. Масові гуляння охопили значну частину міста, проте в окремих районах ситуація швидко вийшла з-під контролю.

За наявними даними, святкові заходи супроводжувалися сутичками з поліцією. Учасники подій вдавалися до підпалів та завдали суттєвої шкоди міському майну, що призвело до порушення громадського порядку.

Наразі правоохоронні органи встановлюють обсяги завданих збитків та проводять заходи з відновлення безпеки в постраждалих районах Нью-Йорка.