Президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про проведення особистої зустрічі з лідером Сполучених Штатів Дональдом Трампом. Переговори заплановані у межах саміту G7.

Напередодні між главами держав відбулася телефонна розмова. Під час спілкування сторони детально обговорили поточну ситуацію на фронті та перспективи завершення війни.

Крім того, під час діалогу лідери приділили увагу питанням подальшої підтримки України. Володимир Зеленський зазначив, що сторони мають хороші ідеї щодо подальшої співпраці.