Стало відомо, що до кінцевого терміну 2026 року в Україні розпочнеться процес звільнення зі служби окремих категорій військовослужбовців. Це рішення стосується насамперед тих захисників, які перебувають у лавах Збройних Сил ще з 2014 та 2022 років.

Окрім терміну служби, пріоритет при демобілізації надаватиметься військовим, які протягом тривалого періоду виконували бойові завдання безпосередньо на передовій. Такі заходи спрямовані на поступове оновлення особового складу.

Наразі офіційно підтверджено, що механізм звільнення буде впроваджено поетапно. Деталі щодо процедури та конкретних термінів для різних підрозділів будуть оприлюднені згідно з планами оборонного відомства.