У польському Гданську відбулося засідання Координаційної групи з питань енергетики України у форматі G7+. До обговорення потреб української енергетичної системи долучилися представники двадцяти країн.

Крім того, у зустрічі взяли участь представники Європейського Союзу та шести міжнародних організацій. Головною темою засідання стало визначення та координація допомоги для українського енергетичного сектору.

Ця зустріч, яку часто називають «енергетичним Рамштайном», зібрала значну кількість міжнародних партнерів для підтримки енергетичної стабільності України.