Міністерство закордонних справ Туреччини висловило занепокоєння через інцидент, що стався 22 червня неподалік українського порту Чорноморськ. Судно, яке належить турецькій компанії та ходить під прапором Панами, зазнало удару безпілотниками. Внаслідок атаки двоє громадян Туреччини, що входили до складу екіпажу, отримали поранення. Дипломатичні представництва Туреччини у Києві та Одесі наразі займаються справою постраждалих громадян. Офіційна позиція Анкари полягає в тому, що подібні удари створюють загрозу для регіональної безпеки та національних інтересів країни у Чорному морі. Відповідні органи влади обох сторін конфлікту вже отримали повідомлення про стурбованість турецької сторони. Безпека цивільного судноплавства залишається пріоритетним завданням для Туреччини. У зв'язку з цим влада країни закликала всі залучені сторони докласти зусиль для деескалації напруженості в регіоні. Раніше стало відомо, що 22 червня під російські удари потрапили три цивільні судна, внаслідок чого на одному з них загинув громадянин Єгипту, а український флот провів рятувальну операцію.