Минулої доби російські війська завдали ударів по населених пунктах Донецької області. Внаслідок ворожих обстрілів зафіксовано поранення серед мирного населення, постраждали троє цивільних громадян.

Зокрема, двоє людей отримали поранення у Краматорську, ще одна людина постраждала у Слов'янську. Загалом за добу на території регіону було зафіксовано 18 обстрілів з боку російських окупаційних сил.

На тлі постійної безпекової загрози триває евакуація місцевих жителів. За останню добу з небезпечних районів Донеччини вдалося вивезти 485 осіб.