Вашингтон та Тегеран досягли попередньої домовленості, яка передбачає зняття блокади та відкриття Ормузької протоки для міжнародного судноплавства. Про це повідомили президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шаріф.

Наразі вже визначено дату офіційного підписання угоди між сторонами. Цей крок має суттєво вплинути на стабілізацію ситуації в регіоні та забезпечити вільний рух торговельних суден через стратегічно важливу протоку.

Деталі майбутньої угоди та умови її виконання наразі опрацьовуються дипломатичними представниками обох країн. Очікується, що реалізація домовленостей розпочнеться одразу після формального підписання документів.