Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з очільником Білого дому Дональдом Трампом. Під час спілкування український лідер привітав свого американського колегу з днем народження.
Крім привітань, сторони обговорили низку актуальних питань, що стосуються двосторонніх відносин. Зокрема, під час бесіди було порушено тему проведення майбутніх переговорів.
Деталі обговорень наразі не розголошуються, проте сам факт контакту підтверджує продовження діалогу між лідерами держав щодо важливих міжнародних та безпекових тем.