У ніч на п'ятницю, 26 червня, російські окупаційні війська здійснили чергову атаку на енергетичну інфраструктуру Одеської області. Внаслідок ворожого удару було пошкоджено об'єкт, що належить компанії ДТЕК.

Наразі фахівці оцінюють масштаби завданих руйнувань та працюють над ліквідацією наслідків обстрілу. Інформація щодо постраждалих серед цивільного населення уточнюється.

Енергетики докладають зусиль для стабілізації ситуації в регіоні після нічного нападу. Сили оборони продовжують моніторинг безпекової ситуації в області.