Російські окупаційні війська здійснили чергові атаки на об'єкти цивільної інфраструктури, зокрема на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. Внаслідок ворожих ударів на об'єктах виникли пожежі.

На місцях подій оперативно працювали підрозділи рятувальників, які в стислі терміни ліквідували займання. Проведення робіт дозволило запобігти поширенню вогню на прилеглі території.

За наявними даними, внаслідок цих атак жертв та постраждалих серед цивільного населення немає. Наразі ситуація на місцях ураження перебуває під контролем відповідних служб.