Вранці російські окупаційні сили завдали ударів по об'єктах інфраструктури у Сумах та Запоріжжі. Внаслідок ворожих атак на автозаправних станціях у обох містах спалахнули пожежі. Інформація про можливих постраждалих наразі уточнюється відповідними службами.
У Сумах близько шостої години ранку було зафіксовано влучання безпілотного літального апарата типу Молнія по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі. На місці події одразу виникла пожежа, з якою працюють екстрені служби.
У Запоріжжі наслідки ворожої атаки на АЗС стали помітні місцевим мешканцям через густий дим. Про інцидент повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, підтвердивши факт російського удару по цивільному об'єкту.