На українську антарктичну станцію Академік Вернадський завітав рідкісний гість — імператорський пінгвін. Поява цього птаха стала несподіваною подією для полярників, які працюють на станції.
За наявними даними, востаннє представника цього виду бачили поблизу станції два роки тому. Імператорські пінгвіни вкрай рідко обирають ці території для своїх візитів, тому кожна така зустріч є особливою для дослідників.
Наразі фахівці спостерігають за поведінкою птаха, який опинився в районі розташування наукового об'єкта. Поява пінгвіна була зафіксована на відео, що дозволить краще вивчити міграційні особливості цього виду в регіоні.