У Північній Кореї відбулася офіційна церемонія введення в експлуатацію першого есмінця національного виробництва, який отримав назву «Чо Хьон». Ця подія стала важливою віхою у зміцненні військово-морського потенціалу держави.

Лідер КНДР Кім Чен Ин під час урочистого заходу наголосив на стратегічному значенні нового корабля. За його словами, поява есмінця «Чо Хьон» є свідченням активного розвитку ядерного флоту країни.

Введення в стрій такого типу суден демонструє наміри Пхеньяна посилювати свої позиції на морі. Очікується, що новий корабель стане частиною оновленої оборонної стратегії держави.