Віктор Орбан знову очолив угорську опозиційну партію Фідес. Це рішення було ухвалене після внутрішньопартійного голосування, попри нещодавні політичні виклики, з якими зіткнулася політична сила.

Під час виступу голова Фідес взяв на себе повну відповідальність за поразку партії на квітневих виборах. Він визнав результати голосування та проаналізував причини невдалого виступу своєї політичної сили.

Водночас Орбан наголосив, що не збирається залишати політичну діяльність. Він підкреслив, що ніколи не здасться, і продовжить боротьбу за свої політичні цілі в Угорщині.