На тимчасово окупованій території Херсонської області загарбники продовжують реалізацію політики зі зміни демографічного складу населення. Окупаційна адміністрація офіційно оголосила про плани щодо масштабного будівництва у східній частині селища Каланчак.
Для зведення нового житлового масиву вже виділено земельну ділянку площею понад 87 гектарів. Такі дії спрямовані на заселення регіону громадянами Російської Федерації та закріплення контролю над захопленими територіями.
Подібні кроки окупаційної влади є частиною системної стратегії, що передбачає витіснення місцевого населення та зміну етнічного складу мешканців окупованих районів Херсонщини.