За минулу добу російські війська 18 разів атакували населені пункти Донецької області. Внаслідок обстрілів загинуло троє людей, ще одна особа отримала поранення. Пошкоджень зазнали житлові будинки та об'єкти інфраструктури.

Зокрема, у Слов'янську зафіксовано загибель однієї людини та пошкодження інфраструктури. У Біленькому одна особа поранена, пошкоджено приватний будинок. У Дружківці загинули двоє людей, пошкоджено три багатоповерхівки та адміністративну будівлю.

Також повідомляється про знищення автомобіля в Райгородку Миколаївської громади. У Краматорську пошкоджено чотири приватні будинки, багатоповерхівку та адміністративну будівлю. Крім того, пошкоджено приватний будинок у Малотаранівці, по одному автомобілю в Самійлівці та Курициному Новодонецької громади, а також приватні будинки в Різниківці Сіверської громади.

Загалом за добу зафіксовано 18 російських обстрілів населених пунктів Донеччини. З прифронтових зон евакуйовано 471 особу, серед яких 41 дитина.