У Женеві напередодні саміту G7 відбулися масові акції протесту, які переросли у зіткнення з правоохоронцями. У парку на березі озера зібралися екологи, феміністки, захисники незалежних ЗМІ та прихильники прав палестинців. Учасники маршу також запустили по воді корабель, на вітрилах якого було розміщено напис проти проведення саміту. Ситуація загострилася, коли демонстранти почали кидати петарди в бік поліції, на що правоохоронці відповіли застосуванням сльозогінного газу. Під час заворушень було пошкоджено майно, зокрема розбито вікна та знесено огорожі біля Банку дю Леман. Також на місці подій спалахнув автомобіль, для гасіння якого знадобилося втручання пожежників. За оцінками речника поліції Женеви Александра Брайє, в акції взяли участь близько 20 тисяч осіб, серед яких було помічено 600 представників так званого Чорного блоку. Зрештою поліція наказала протестувальникам розійтися. Саміт лідерів країн Великої сімки розпочнеться 15 червня у французькому місті Евіан.