Правоохоронці Київської області розпочали перевірку інформації щодо жінки, яка нібито залишила власну кішку на вулиці. Інцидент привернув увагу громадськості, що спонукало поліцію до з'ясування всіх обставин події.

Наразі встановлюються деталі того, чи дійсно тварину було навмисно покинуто власницею. Слідчі працюють над підтвердженням фактів, щоб надати правову оцінку діям жінки відповідно до чинного законодавства щодо поводження з тваринами.

Про результати проведеної перевірки буде повідомлено додатково після завершення всіх необхідних процесуальних дій.