На території Хмельницької атомної електростанції 25 червня розпочалися слідчі дії. Про це стало відомо з офіційного повідомлення компанії Енергоатом. Правоохоронні органи наразі здійснюють перевірку документації на об'єкті.
За наявними даними, слідчі заходи стосуються окремих процедур закупівель, які проводилися на підприємстві у попередні роки. Наразі не уточнюється, які саме правоохоронні структури залучені до проведення процесуальних дій на майданчику АЕС.
Попри роботу правоохоронців, Хмельницька АЕС продовжує функціонувати у штатному режимі. У компанії запевнили, що проведення слідчих дій жодним чином не впливає на виробничі процеси та безпеку експлуатації енергетичного об'єкта.