Двадцять п'ятого червня на території Хмельницької атомної електростанції розпочалися слідчі заходи. Представники правоохоронних органів здійснюють перевірку документації, що стосується закупівель, які проводилися на підприємстві у минулі роки.

Попри проведення слідчих дій, об'єкт продовжує функціонувати у звичному режимі. За наявними даними, жодних перешкод для роботи персоналу чи технологічних процесів не виникало.

У компанії Енергоатом наголосили, що виробництво електроенергії на станції не зупинялося. Енергоблок працює стабільно, забезпечуючи потреби енергосистеми згідно з графіком.