На території Хмельницької атомної електростанції 25 червня розпочалися слідчі дії. Правоохоронні органи перевіряють документацію, що стосується закупівель, які проводилися на підприємстві у попередні роки.
В Енергоатомі зазначили, що адміністрація станції сприяє слідству та надає всі необхідні матеріали для проведення перевірки. Наразі жодних перешкод у роботі об'єкта не зафіксовано.
Попри проведення процесуальних заходів, Хмельницька АЕС продовжує функціонувати у штатному режимі. Енергопостачання та безпека станції забезпечуються згідно з встановленими графіками.