У п'ятницю, 26 червня, до Києва з одноденним візитом прибула міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ. Це перша поїздка посадовиці до України після її призначення на цю посаду понад рік тому. Візит приурочений до відзначення Дня Конституції України.
Під час перебування у столиці ключовими темами обговорень стануть питання верховенства права та двостороння співпраця у судовій сфері. Запланована участь міністерки у конференції, присвяченій ювілею української Конституції.
Також стало відомо про підписання робочої програми між Україною та Німеччиною, що стосується правової співпраці на найближчі роки. Цей документ є важливим кроком у контексті майбутнього вступу України до Європейського Союзу, що вимагатиме значних зусиль у сфері реформування законодавства.