У Львові стартував третій раунд чемпіонату України з ампфутболу у межах Суперліги. Місто прийняло учасників змагань, які зійшлися у безкомпромісній боротьбі на полі.
Вже відбулися перші матчі турніру, що визначили поточний хід змагань. Спортсмени демонструють високий рівень підготовки та волю до перемоги у кожному поєдинку.
Подальші ігри раунду продовжать визначати лідерів турнірної таблиці Суперліги. Учасники продовжують боротьбу за чемпіонський титул у поточному сезоні.