Міністерство закордонних справ КНДР виступило із заявою, у якій офіційно визнало питання денуклеаризації країни остаточно закритим. Пхеньян наголошує, що статус держави як володаря ядерної зброї є незворотним та не підлягає подальшому обговоренню.

У зовнішньополітичному відомстві Північної Кореї також висловили рішучий протест щодо дій Сполучених Штатів Америки. Позиція Пхеньяна базується на відмові від будь-яких переговорів, які передбачають відмову від наявного ядерного потенціалу.

Таким чином, офіційна влада КНДР підтвердила свій курс на зміцнення оборонних спроможностей. Будь-які спроби тиску з боку міжнародної спільноти у цьому питанні розцінюються як втручання у внутрішні справи країни.