Влада Ірану офіційно спростувала твердження Дональда Трампа щодо підписання мирної угоди між Тегераном та Вашингтоном у неділю. Відповідну заяву зробив речник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї.
За словами представника зовнішньополітичного відомства, жодного підписання домовленостей зі Сполученими Штатами на 14 червня не заплановано. Офіційний Тегеран наголошує на необхідності виявляти обережність у цьому питанні.
Така позиція іранської сторони зумовлена наявними ваганнями з боку представників США. Наразі жодних підтверджень щодо зміни курсу дипломатичних відносин між країнами не надходило.