Стало відомо про проєкт меморандуму між Іраном та США, який передбачає відкриття Ормузької протоки для комерційного судноплавства та зняття морської блокади іранських портів. Процес розблокування має розпочатися після підписання документа і триватиме протягом 30 днів. Умови угоди також включають надання Ірану винятків із нафтових санкцій та розмороження 25 мільярдів доларів активів країни.
У межах домовленостей Тегеран має підтвердити відмову від розробки чи придбання ядерної зброї. До моменту укладення фінальної угоди Іран зобов'язується не розширювати ядерну програму та не збільшувати рівень збагачення урану. Питання щодо наявних запасів високозбагаченого урану сторони планують врегулювати протягом 60 днів після підписання меморандуму.
Раніше повідомлялося, що сторони наблизилися до підписання домовленостей про припинення вогню. Президент Дональд Трамп зазначив, що угода може бути підписана у Європі, а прем'єр-міністр Пакистану Шехбаз Шаріф припустив, що це може статися протягом 24 годин. Очільник МЗС Ірану також підтвердив, що переговори перебувають на фінальній стадії.