У ніч проти 14 червня визначився переможець фінальної серії НБА. Клуб Нью-Йорк Нікс здобув перемогу над Сан-Антоніо з рахунком 94:90, що дозволило команді виграти серію 4:1 та вперше з 1973 року стати чемпіоном ліги. Найрезультативнішим гравцем вирішального матчу став Джейлен Брансон, який здобув 45 очок та був визнаний MVP фіналу.
Для Нью-Йорка цей титул став третім в історії після перемог у 1970 та 1973 роках. Фінальна серія складалася з напружених протистоянь: після двох перемог на старті Нікс поступилися у третій грі, проте змогли вирвати перемогу у четвертому матчі, відігравшись після відставання у 29 очок.
Варто зазначити, що для Нью-Йорк Нікс це був перший вихід у фінал з 1999 року. Тоді команда поступилася Сан-Антоніо з рахунком 1:4. Своєю чергою Сан-Антоніо Сперс востаннє грали у фіналі 2014 року, коли здобули перемогу над Маямі.