Перша ракетка України Еліна Світоліна повідомила про своє рішення знятися з трав'яного турніру Жіночої тенісної асоціації серії WTA 500, що проходить у німецькому місті Бад-Гомбург.

Змагання в Німеччині мають загальний призовий фонд, який перевищує 1,2 мільйона доларів США. Спортсменка не зможе продовжити боротьбу на кортах цього турніру через певні обставини.

Наразі деталі щодо причин такого рішення не розголошуються, проте відомо, що участь української тенісистки у подальших матчах турніру скасовано.