Вищий антикорупційний суд виніс вирок у справі про зловживання службовим становищем. Винними у скоєнні злочинів визнано колишнього депутата Одеської обласної ради та директора будівельної компанії. Судовий розгляд підтвердив їхню причетність до протиправних дій.

Встановлено, що фігуранти справи діяли у складі організованої групи. Їхні дії кваліфіковано як зловживання службовим становищем та службове підроблення документів. За сукупністю доказів суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 4,5 року.

Вирок набув законної сили після завершення судового процесу. Засуджені понесуть відповідальність за вчинені злочини згідно з чинним законодавством України.